Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Čtečky elektronických knih >

Amazon Kindle 5 WiFi, sponzorovaná verze

Amazon Kindle 5 WiFi, sponzorovaná verze

Cena produktu Amazon Kindle 5 WiFi, sponzorovaná verze není známa.

 

Popis produktu Amazon Kindle 5 WiFi, sponzorovaná verze: Specifikace produktu Amazon Kindle 5 - sponzorovaná verze Amazon Kindle 5 WiFi, 6" E-ink displej, je nejnovější čtečka knih od Amazonu. Jedná se o reedici předchozí verze vylepšenou o no... > více informací


Amazon Kindle 5 WiFi, sponzorovaná verze - popis

nahoru

Specifikace produktu
Amazon Kindle 5 - sponzorovaná verze


Amazon Kindle 5 WiFi, 6" E-ink displej, je nejnovější čtečka knih od Amazonu. Jedná se o reedici předchozí verze vylepšenou o nové vlastnosti.  Využitím nejnovější technologie elektronického papíru Pearl E-Ink s optimalizovanými fonty, nabízí Kindle 5 nádherný ostrý černo-bílý displej s úhlopříčkou 6“, ze kterého se čte stejně pohodlně jako z klasického papíru.

Tato čtečka knih obsahuje tzv. “special offers”. Od verze bez reklam se liší tím, že jí společnost Amazon.com a její partneři sponzorují výměnou za nenápadnou reklamu, která se zobrazuje jako spořič obrazovky, nebo reklamní banner na "home screenu" čtečky.Čtení knih a dalšího obsahu není reklamou nijak ovlivněno. Více informací najdete v častých dotazech zde: časté dotazy k Amazon Kindle
Plnou nereklamní verzi této čtečky knih lze zakoupit zde: Amazon Kindle 5 WiFi, bez reklam

Vhodné příslušenství pro tuto elektronickou knihu najdete v sekci Amazon Kindle 5 - příslušenství.
Pokud hledáte čtečku knih (ebook čtečku) s plnohodnotným českým rozhraním tak jsou pro Vás vhodné modely firmy PocketBook, které jsou mezí anglicky nemluvícími zákazníky z ČR velmi oblíbené.

Elektronické knihy (knížky) do Kindle 5 dostanete několika způsoby, tedy nejen přes WiFi a obchod Amazon.com, ale i přímým nahráním přes USB kabel. WiFi tu poslouží pro přístup na obchod s knížkami i bez počítače a také pro jednoduchý internetový prohlížeč. Pokud hodně a rádi čtete a stačí vám ovládání pomocí virtuální klávesnice, je Amazon Kindle 5 tou pravou volbou pro vás. Je to nejlevnější model Kindle a při tom je současně dostatečně vybavený.
Čtečka knih Amazon Kindle 5 WiFi, 6" E-ink displej
* Display je čitelný i na přímém slunci – žádné odrazy
* O 15% rychlejší otáčení stránek než Kindle 4
* Nové ručně vyladěné tmavější fonty pro ještě vyšší kontrast a pohodlí při čtení
* Nový elegantní design –  při zachování 6" uhlopříčky displeje
* Pouze 170 gramů, váží méně než většina knih a vleze se i do kapsy
* Výdrž baterie až jeden měsíc – Na jedno nabití můžete číst až jeden měsíc (při vypnuté WiFi)
* Integrovaná WiFi – Kupte si a stáhněte si knihu za méně než 60 vteřin.
* Nový webový prohlížeč – Brouzdejte na internetu pomocí WiFi

Elektronická kniha Amazon Kindle 5 WiFi, Revoluce ve čtení
Ponořte se do příběhu knihy
Nejlepší fyzikální vlastností papírové knihy je, že zmizí, když ji čtete. Když jste ponořeni do autorova světa a myšlenek, nevšímáte si knihy, lepidla, papíru nebo inkoustu. Cílem našeho špičkového designu je, aby Kindle zmizel – stejně jako fyzická kniha – takže se můžete ponořit do příběhu, né technologie.
Displej jako papír
Naše nejnovější čtečka knih Amazon Kindle 5 využívá nový, vysoce kontrastí E-Ink displej s nejvyšším kontrastem, pro nejjasnější text a nejostřejší obraz. S naším novým displejem, se text objevuje na stránce tak, že vytváří stejný zážitek ze čtení jako čtení v tištěné podobě. Ostrý a přirozený, bez oslnění nebo podsvícení, čtení na Kindle není v ničem podobné čtení na obrazovce počítače. Ti, kdo vidí tuto technologii poprvé, se musejí vždy podívat ještě jednou.

 
Čtěte si na slunci bez odrazů obrazovky
Čtečka knih Amazon Kindle 5 na obrazovce odráží světlo jako běžný papír a nepoužívá žádné podsvícení, což eliminuje odlesky spojené s jinými elektronickými displeji. V důsledku toho můžete číst na Kindle stejně snadno v jasném slunečním světle, jako ve vašem obývacím pokoji.

Na slunci se čte stejně pohodlně jako ve vašem obýváku
 

Nastavitelná velikost textu
Tato Čtečka knih má osm nastavitelných velikostí písma, aby čtení vyhovovalo vašim preferencím. Velikost textu své oblíbené knihy můžete zvětšovat a změnšovat jednoduchým stiskem tlačítka. Pokud jsou vaše oči unaveny, jednoduše zvětšíte velikost písma a pokračujete pohodlně ve čtení. Nyní je každá kniha v knihovně tištěna dostatečně velkým písmem. Tato elektronická kniha má na výběr také 3 různé styly písma.

 
Otáčení obrazovky
Elektronická kniha Kindle 5 podporuje otáčení obrazovky na výšku i na šířku. Pokud potřebujete pohodlně ztobrazit tabulku, mapu nebo graf, jednoduče otočíte displej do požadované polohy.
Rychlejší otáčení stránek

Čtečka knih Kindle 5 nyní dokáže otáčet stránky ještě rychleji. Díky optimalizaci elektrických impulsů ovládajících černé a bílé mikrokapsle, které vytvářejí vlastní obraz textu a obrázků na displeji.

Podpora českých znaků ve všech formátech
Čtečka elektronických knih Kindle 5 podporuje zobrazení českých znaků ve všech formátech knih. Vaše dokumenty (např.  z aplikace MS Word – .doc) můžete také zaslat jako přílohu e-mailu na adresu Kindle („jméno“ @ free.kindle.com). Soubor bude převeden do formátu Kindle a poslán do vašeho Kindle přes WiFi připojení a také na e-mailovou adresu přiřazenou k vašemu účtu na Amazon.com. Více informací viz. osobní dokumenty na Kindle prostřednictvím služby Whispernet (www.amazon.com). Čtečka neobsahuje české menu
Úplně nový design

Lehčí a tenčí – pouze 170 gramů
Když čteme dlouhou dobu, tak víme, že na váze záleží. To je důvod, proč jsme tvrdě pracovali, aby naše nejnovější čtečka Kindle 5 byla lehčí než kdy předtím – jen 170 gramů – takže si můžete pohodlně číst hodiny se čtečkou v jedné ruce. Kindle je lehčí než typický paperback, a tenčí než magazín. S pouhými 8,5mm v profilu, padne Kindle Keyboard dokonale do ruky.
Ergonomický design
Čtečku elektronických knih Amazon Kindle 5 je snadné držet a číst. Navrhli jsme ho pro dlouhodobé čtení. Při dlouhodobém čtení, lidé přirozeně mění pozice a často rádi čtou s knihou jen v jedné ruce. Tlačítka pro otáčení stránek jsou na Kindle umístěny po obou stranách, což vám umožní číst a otáčet stránky v jakékoliv pozici. Nový povrch na zadní straně přístroje je příjemný na dotek a pohodlně se drží

Nikdy se nezahřívá
Na rozdíl od notebooku nebo tabletu, se kindle 5 nikdy nezahřívá, takže si můžete pohodlně číst jak dlouho chcete.
Jednoduchý k použití, počítač netřeba
Na rozdíl od většiny elektronických zařízení, chtěli jsme zachovat Kindle velmi jednoduchý k použití.
Kindle 5 je bezdrátový a je připraven k použití hned po vybalení z krabice – bez instalace, není potřeba instalovat žádný software, není potřeba počítač.
Záložky a poznámky pomocí virtuální klávesnice
Díky virtuální klávesnici, která se zobrazí kdykoli potřebujete, můžete přidávejte poznámky do textu, podobně jako byste je psali na okraj papíru. A protože Kindle je digitální čtečka, můžete své poznámky editovat, mazat nebo exportovat. Můžete si zvýraznit klíčové pasáže nebo vložit záložky na libovolné stránky, tak aby jste je později rychle našli. Již si nepotřebujete pamatovat na které straně jste naposledy skončili, Kindle 5 si to pamatuje za Vás a vždy otevře knihu na poslední rozečtené straně.

Virtuální klávesnice
Obrovská výdrž na baterie - až 1 měsíc !
Na rozdíl od většiny elektronických zařřízení, s vypnutou WiFi vydrží tato elektronická kniha na jedno nabití až dva měsíce. Se zapnutou WiFi pak čtečka vydrží až 3 týdny nepřetržitého čtení. Životnost baterie se bude lišit v závislosti na použití bezdrátové sítě, jako je nakupování v Kindle Store, prohlížení webových stránek, a stahování obsahu.

Nabíjejte přes USB port
Kindle 5 je dodávám standardně s mikro USB kabelem pro nabíjení Kindle 4 Wifi z jakéhokoli počítačového USB portu.
Knihy za 60 sekund s vestavěnou WiFi
Získejte knihy za 60 sekund
Whispernet využívá optimalizované technologie Amazon a WiFi sítě, což vám umožní bezdrátově hledat, objevovat, a stahování obsah přímo na cestách. Vaše elektronické knihy a časopisy jsou poskytovány přes WiFi a Whispernet za méně než 60 sekund. Rychlost bezdrátového stahování se může lišit v závislosti na velikosti souboru.
Kindle automaticky detekuje blízkosti WiFi sítí ať už jste ve škole, doma, nebo vaší oblíbené kavárně. Pokud je WiFi síť chráněna heslem, jednoduše ho zadáte na Vaší klávesnici. Jakmile jednou přidáte vaši WiFi síť, bude se Kindle automaticky připojit k této síti kdykoli budete v její blízkosti. Elektronické knihy se do Kindle 5 tak stahují velmi rychle.

Vestavěný výkladový slovník pro rychlý výklad textu

Celá vaše Knihovna bude vážit 170g
Pojme více než 1400 knih
Nepřekonatelný společník na cesty, Kindle 5 váží 170g a pojme až 1.400 knih. Už si nemusíte vybírat, které knihy se vejdou do vašeho kufru. S Kindle můžete mít sebou vždy celou knihovnu.

Archiv zdarma
Automaticky ukládáme kopie Vašich zakoupených knih. Pokud je nechtíc smažete, jednoduše si je znovu stáhněte. Zálohujeme také poslední rozečtenou stranu a Vaše poznámky. Takže po znovu stažení, můžete číst, tam kde jste přestali a Vaše poznámky budou také na svém místě.
Sbírky
Pro snadný přístup k jakékoli knihe, uspořádejte své knihy do sbírek, nebo kategorií. Jednotlivé knihy můžete přidat do několika sbírek, aby organizování a vyhledávání titulů bylo ještě jednodušší. Například, můžete přidat stejnou knihu do své sbírky „Historie“ a také do „mých oblíbených autorů“.
Experimentální funkce
Experimentální kategorie představuje vlastnosti na kterých se i nadále pracuje a které se snaží posunout funkčnost elektronické knihy Kindle 5 zase o kus dále.
 

Nový internetový prohlížeč
Pro lepší prohlížení webových stránek je nový prohlížeč Kindle 5 založen na WebKit. Nají t informaci kterou hledáte přímo z vašeho Kindle, je teď jednodušší, než kdy jindy. Při použití WiFi je experimentální prohlížení webových stránek zdarma.
Čtečka elektronických knih Amazon Kindle 5 WiFi specifikace:
* Rozměry:
* Hmotnost:
* Displej: Velikost
* Technologie
* Rozlišení
* Počet barev
* Dotykový displej
* Baterie: Výdrž
* Kapacita
* Procesor:
* Paměť: Interní
* Rozšíření
* Konektory:
* Konektivita:
* Ovládání: Tlačítka
* Formáty: Elektronické knihy
* Po konverzi
* Obrázky
* Možnosti zvětšování písma: ano
* Otáčení na výšku/šířku: ano
* České OSD menu: ne
* Podpora českých fontů: ano
 
* V praxi záleží výdrž baterie Kindle na konkrétním použití a typech dokumentů. Amazon Kindle 5 WiFi, 6" E-ink displej
Obsah balení:
* Čtečka  knih Amazon Kindle 5 WiFi
* USB kabel (pro přenos dat a nabíjení)
* Český návod

Výrobce Amazon
Typ Displeje
Informace o parametru Typ Displeje
E-ink
Úhlopříčka displeje
Informace o parametru Úhlopříčka displeje
6 "

Amazon Kindle 5 WiFi, sponzorovaná verze - recenze

Kindle 5

Moječtečkaknih.cz
18.10.2013 - 15:04:19

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Amazon Kindle 5 WiFi, sponzorovaná verze užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Flash disky, Brašny a batohy pro notebooky, Čtečky paměťových karet.

Nejlevnější Amazon Kindle 5 WiFi, sponzorovaná verze akční ceny - Levné Amazon Kindle 5 WiFi, sponzorovaná verze

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Amazon Kindle 5 WiFi, sponzorovaná verze stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Amazon Kindle 5 WiFi, sponzorovaná verze najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Čtečky elektronických knih.