Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Čtečky elektronických knih >

Amazon Kindle Keyboard, bez reklam

Amazon Kindle Keyboard, bez reklam

Cena produktu Amazon Kindle Keyboard, bez reklam není známa.

 

Popis produktu Amazon Kindle Keyboard, bez reklam: Specifikace produktu Amazon Kindle Keyboard WiFi (původní název Amazon Kindle 3 WiFi) Posledních 5 ks Amazon Kindle KeyboardWiFi, 6" E-ink displej, je nejnovější čtečka knih od Amazonu. Využ... > více informací


Amazon Kindle Keyboard, bez reklam - popis

nahoru

Specifikace produktu
Amazon Kindle Keyboard WiFi (původní název Amazon Kindle 3 WiFi)

Posledních 5 ks

Amazon Kindle KeyboardWiFi, 6" E-ink displej, je nejnovější čtečka knih od Amazonu. Využitím technologie elektronického papíru Pearl E-Ink, nabízí Kindle nádherný ostrý černo-bílý displej s úhlopříčkou 6“, ze kterého se čte stejně pohodlně jako z klasického papíru.
Vhodné příslušenství pro tuto elektronickou knihu najdete v sekci Amazon Kindle Keyboard - příslušenství.
Levnější reklamní verzi této čtečky lze zakoupit zde: Amazon Kindle Keyboard WiFi, sponzorovaná verze
Pokud hledáte čtečku knih (ebook čtečku) s plnohodnotným českým rozhraním tak jsou pro Vás vhodné modely firmy PocketBook, které jsou mezí anglicky nemluvícími zákazníky z ČR velmi oblíbené.

Knížky do Kindle dostanete několika způsoby, tedy nejen přes WiFi a obchod Amazon.com, ale i přímým nahráním přes USB kabel. WiFi tu poslouží pro přístup na obchod s knížkami i bez počítače a také pro jednoduchý internetový prohlížeč. Pokud hodně a rádi čtete, je Amazon Kindle Keyboard tou pravou volbou pro vás. Je to nejlevnější model Kindle a při tom je současně velmi dobře vybavený.
Video recenze Amazon Kindle Keyboard ke shlédnutí zde: video recenze
 
Čtečka elektronických knih Amazon Kindle KeyboardWiFi, 6" E-ink displej
* Nový vysoce kontrastní E-Ink displej – o 50% lepší kontrast
* Čitelný i na přímém slunci – žádné odrazy
* Nové, zdokonalené fonty – ostřejší, tmavší fonty
* Nový elegantní design – o 21% menší (proti Kindle2) při zachování 6" uhlopříčky displeje
* O 17% Lehčí – pouze 241 gramů, váží méně než většina knih
* Výdrž baterie až jeden měsíc – Na jedno nabití můžete číst až jeden měsíc (při vypnuté WiFi)
* Dvojitá kapacita paměti – Pojme najednou až 3500 knih a dokumentů
* Integrovaná WiFi – Kupte si a stáhněte si knihu za méně než 60 vteřin.
* O 20% rychlejší otáčení stránek – nepřerušované čtení
* Vylepšený prohlížeč PDF – S vyhledáváním ve slovníku, poznámkami a zvýrazňováním textu
* Nový webový prohlížeč – Brouzdejte na internetu pomocí WiFi (experimentální funkce)

Amazon Kindle KeyboardWiFi, Revoluce ve čtení
Ponořte se do příběhu knihy
Nejlepší fyzikální vlastností papírové knihy je, že zmizí, když ji čtete. Když jste ponořeni do autorova světa a myšlenek, nevšímáte si knihy, lepidla, papíru nebo inkoustu. Cílem našeho špičkového designu je, aby Kindle zmizel – stejně jako fyzická kniha – takže se můžete ponořit do příběhu, né technologie.
Displej jako papír s o 50% lepším kontrastem
Naš nejnovější Kindle Keyboard využívá nový, vysoce kontrastí E-Ink displej s o 50% lepším kontrastem, pro nejjasnější text a nejostřejší obraz. S naším novým displejem, se text objevuje na stránce tak, že vytváří stejný zážitek ze čtení jako čtení v tištěné podobě. Ostrý a přirozený, bez oslnění nebo podsvícení, čtení na Kindle není v ničem podobné čtení na obrazovce počítače. Ti, kdo vidí tuto technologii poprvé, se musejí vždy podívat ještě jednou.

 
Čtěte si na slunci bez odrazů obrazovky
Kindle Keyboard na obrazovce odráží světlo jako běžný papír a nepoužívá žádné podsvícení, což eliminuje odlesky spojené s jinými elektronickými displeji. V důsledku toho můžete číst na Kindle stejně snadno v jasném slunečním světle, jako ve vašem obývacím pokoji.

 

 
Na slunci se čte stejně pohodlně jako ve vašem obýváku
Nastavitelná velikost textu
Amazon Kindle Keyboard má osm nastavitelných velikostí písma, aby čtení vyhovovalo vašim preferencím. Velikost textu své oblíbené knihy můžete zvětšovat a změnšovat jednoduchým stiskem tlačítka. Pokud jsou vaše oči unaveny, jednoduše zvětšíte velikost písma a pokračujete pohodlně ve čtení. Nyní je každá kniha v knihovně tištěna dostatečně velkým písmem. Na výběr jsou také 3 různé styly písma.
 

 
Otáčení obrazovky
Kindle podporuje otáčení obrazovky na výšku i na šířku. Pokud potřebujete pohodlně ztobrazit tabulku, mapu nebo graf, jednoduče otočíte displej do požadované polohy.

Podpora českých znaků ve všech formátech
Kindle podporuje zobrazení českých znaků ve všech formátech knih. Vaše dokumenty (např.  z aplikace MS Word – .doc) můžete také zaslat jako přílohu e-mailu na adresu Kindle („jméno“ @ free.kindle.com). Soubor bude převeden do formátu Kindle a poslán do vašeho Kindle přes WiFi připojení a také na e-mailovou adresu přiřazenou k vašemu účtu na Amazon.com. Více informací viz. osobní dokumenty na Kindle prostřednictvím služby Whispernet (www.amazon.com).
Úplně nový design

Lehčí a tenčí – pouze 241 gramů
Když čteme dlouhou dobu, tak víme, že na váze záleží. To je důvod, proč jsme tvrdě pracovali, aby naše nejnovější čtečka Kindle byla lehčí než kdy předtím – jen 241 gramů – takže si můžete pohodlně číst hodiny se čtečkou v jedné ruce. Kindle je lehčí než typický paperback, a tenčí než magazín. S pouhými 8,5mm v profilu, padne Kindle Keyboard dokonale do ruky.
Ergonomický design
Čtečku elektronických knih Amazon Kindle Keyboard je snadné držet a číst. Navrhli jsme ho pro dlouhodobé čtení. Při dlouhodobém čtení, lidé přirozeně mění pozice a často rádi čtou s knihou jen v jedné ruce. Tlačítka pro otáčení stránek jsou na Kindle umístěny po obou stranách, což vám umožní číst a otáčet stránky v jakékoliv pozici. Nový povrch na zadní straně přístroje je příjemný na dotek a pohodlně se drží
Nikdy se nezahřívá
Na rozdíl od notebooku nebo tabletu se kindle nikdy nezahřívá, takže si můžete pohodlně číst jak dlouho chcete.
Jednoduchý k použití, počítač netřeba
Na rozdíl od většiny elektronických zařízení, chtěli jsme zachovat Kindle velmi jednoduchý k použití.
Kindle je bezdrátový a je připraven k použití hned po vybalení z krabice – bez instalace, není potřeba instalovat žádný software, není potřeba počítač.
Obrovská výdrž na baterie - až dva měsíce !
Na rozdíl od většiny elektronických zařřízení, s vypnutou WiFi vydrží Kindle na jedno nabití až dva měsíce. Se zapnutou WiFi pak čtečka vydrží až 3 týdny nepřetržitého čtení. Životnost baterie se bude lišit v závislosti na použití bezdrátové sítě, jako je nakupování v Kindle Store, prohlížení webových stránek, a stahování obsahu.

Nabíjejte přes USB port
Kindle je dodávám standardně se zásuvkou pro americký trh a mikro USB kabelem pro nabíjení Kindle Keyboard z jakéhokoli počítačového USB portu.
Knihy za 60 sekund s vestavěnou WiFi
Získejte knihy za 60 sekund
Whispernet využívá optimalizované technologie Amazon a WiFi sítě, což vám umožní bezdrátově hledat, objevovat, a stahování obsah přímo na cestách. Vaše elektronické knihy a časopisy jsou poskytovány přes WiFi a Whispernet za méně než 60 sekund. Rychlost bezdrátového stahování se může lišit v závislosti na velikosti souboru.
Kindle automaticky detekuje blízkosti WiFi sítí ať už jste ve škole, doma, nebo vaší oblíbené kavárně. Pokud je WiFi síť chráněna heslem, jednoduše ho zadáte na Vaší klávesnici. Jakmile jednou přidáte vaši WiFi síť, bude se Kindle automaticky připojit k této síti kdykoli budete v její blízkosti.

Vestavěný Anglicko - Český slovník pro rychlý překlad textu
Celá vaše Knihovna bude vážit 241g
Pojme více než 3500 knih
Nepřekonatelný společník na cesty, Kindle váží 241g a pojme až 3.500 knih. Už si nemusíte vybírat, které knihy se vejdou do vašeho kufru. S Kindle můžete mít sebou vždy celou knihovnu.

Archiv zdarma
Automaticky ukládáme kopie Vašich zakoupených knih. Pokud je nechtíc smažete, jednoduše si je znovu stáhněte. Zálohujeme také poslední rozečtenou stranu a Vaše poznámky. Takže po znovu stažení, můžete číst, tam kde jste přestali a Vaše poznámky budou také na svém místě.
Sbírky
Pro snadný přístup k jakékoli knihe, uspořádejte své knihy do sbírek, nebo kategorií. Jednotlivé knihy můžete přidat do několika sbírek, aby organizování a vyhledávání titulů bylo ještě jednodušší. Například, můžete přidat stejnou knihu do své sbírky „Historie“ a také do „mých oblíbených autorů“.
Experimentální funkce
Experimentální kategorie představuje vlastnosti na kterých se i nadále pracuje a které se snaží posunout funkčnost Kindle zase o kus dále.
Čti mi
S funkcí „Text-to-Speech“, může Kindle předčítat  anglické noviny, časopisy, blogy a knihy nahlas na vás (pokud to tuto funkci povolí držitel autorských práv). Můžete přepínat mezi čtením a poslechem, aniž ztratíte aktuální stránku. Stránky se automaticky otáčejí, zatímco je obsah předčítán, takže můžete poslouchat bez použití rukou. Vybrat můžete ze dvou hlasů mužský nebo ženský, můžete také upravit rychlost předčítání, tak aby Vám vyhovovala. Jste uprostřed skvělé knihy nebo článku a musíte skončit například kvůli jízdě autem? Stačí zapnout Text-to-Speech a poslouchat na cestách.

Nový internetový prohlížeč
Pro lepší prohlížení webových stránek je nový prohlížeč Kindle založen na WebKit. Nají t informaci kterou hledáte přímo z vašeho Kindle, je teď jednodušší, než kdy jindy. Při použití WiFi je experimentální prohlížení webových stránek zdarma.
Poslech hudby a podcasty
Nahrajte do Kindle své oblíbené MP3 a poslouchejte hudnu na pozadí zatímco budete číst. MP3 soubory můžete rychle zkopírovat z Vašeho PC do  Kindle přes USB port.
Čtečka elektronických knih Amazon Kindle Keyboard WiFi specifikace:
* Rozměry:
* Hmotnost:
* Displej: Velikost
* Technologie
* Rozlišení
* Počet barev
* Dotykový displej
* Baterie: Výdrž
* Kapacita
* Procesor:
* Paměť: Interní
* Rozšíření
* Konektory:
* Konektivita:
* Ovládání: Tlačítka
* Formáty: Knihy
* Po konverzi
* Obrázky
* Hudba
* Možnosti zvětšování písma: ano
* Otáčení na výšku/šířku: ano
* České OSD menu: ne
* Podpora českých fontů: ano
 
* V praxi záleží výdrž baterie na konkrétním použití a typech dokumentů. Amazon Kindle KeyboardWiFi, 6" E-ink displej
Obsah balení:
* Čtečka knih Amazon Kindle KeyboardWiFi
* USB kabel (pro přenos dat a nabíjení)
* Český návod

// //

Výrobce Amazon
Typ Displeje
Informace o parametru Typ Displeje
E-ink
Úhlopříčka displeje
Informace o parametru Úhlopříčka displeje
6 "

Amazon Kindle Keyboard, bez reklam - recenze

Kindle 3 (Keyboard)

Moječtečkaknih.cz
18.10.2013 - 15:06:08

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Amazon Kindle Keyboard, bez reklam užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Flash disky, Brašny a batohy pro notebooky, Čtečky paměťových karet.

Nejlevnější Amazon Kindle Keyboard, bez reklam akční ceny - Levné Amazon Kindle Keyboard, bez reklam

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Amazon Kindle Keyboard, bez reklam stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Amazon Kindle Keyboard, bez reklam najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Čtečky elektronických knih.