Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Čtečky elektronických knih >

Amazon Kindle Paperwhite Wi-fi sponzorovaná verze

Amazon Kindle Paperwhite Wi-fi sponzorovaná verze

Cena produktu Amazon Kindle Paperwhite Wi-fi sponzorovaná verze není známa.

 

Popis produktu Amazon Kindle Paperwhite Wi-fi sponzorovaná verze: E-Booky jsou v poslední době stále oblíbenější, jedná se o moderní zařízení, které zcela nahradí čtení "papírových" obyčejných knih. Výhoda spočívá v tom, že E-Book je mnohem lehčí a menší a souča... > více informací


Amazon Kindle Paperwhite Wi-fi sponzorovaná verze - popis

nahoru

E-Booky jsou v poslední době stále oblíbenější, jedná se o moderní zařízení, které zcela nahradí čtení "papírových" obyčejných knih. Výhoda spočívá v tom, že E-Book je mnohem lehčí a menší a současně v sobě dokáže nést několik desítek až stovek knižních příběhů současně. E-Booky obvykle nabízejí i možnost měnit velikost písma. Jednoduše jsou mnohem snáze manipulovatelnější a mobilnější než obyčejné knihy. S E-Bookem si nebudete ničit oči a nikdy se Vám nestane, že by Vám Vaší oblíbenou knihu vyprodali. E-Book Amazon Kindle Paperwhite Wi-Fi většinu těchto vlastností splňuje. Jedná se o novou verzi přístroje, která disponuje vysokým rozlišením, které je až o 62% větší než u běžných modelů. E-Book podporuje mnoho formátů - Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, nechráněný MOBI, PRC nativně, HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG a BMP přes konverzi. Pokud uživatel narazí na cizojazyčný text, má k dispozici vestavěný slovník s více než 250 000 záznamy a definicemi. Díky Wifi si můžete knihy stáhnout za méně než 60 sekund (dle velikosti souboru). Nový vysoce kontrastní dotykový E-Ink displej s úhlopříčkou 6“ nabízí skvělý kontrast s vynikající čitelností na přímém slunci a rozlišení 212 ppi se zobrazením 16 odstínů šedi. Matné provedení displeje umožňuje číst knihy i za nepříznivých světelných podmínek a horní podsvícení, které neoslňuje čtenáře a umožňuje delší čtení bez unavení očí. Osm nastavitelných velikostí písma spolu s otáčením obrazovky na výšku i na šířku umožní každému uživateli zvolit si, co bude pro něj nejoptimálnější. Díky technologii E-Ink nebudete pociťovat únavu očí při čtení. Ve výbavě najdeme bezdrátové připojení WiFi 802.11b/g/n s podporou zabezpečení WEP, WPA a WPA2, knihy jsou tak dostupné i bez nutnosti připojení k počítači. Samozřejmě je také k dispozici port USB 2.0 na propojení s PC, který slouží zároveň k nabíjení. Nabíjení z počítače přes USB kabel trvá přibližně 4 hodiny. Přístroj disponuje interní pamětí s dostatečnou kapacitou 2 GB. K dispozici pro ukládání dat je přibližně 1,25GB vnitřního úložného prostoru, kam můžete nahrát přibližně až 1100knih. Pokud by Vám interní kapacita nedostačovala, je možné využít online cloud úložiště pro veškerý obsah od společnosti Amazon. Předností je velmi vysoká výdrž baterie, která je až osm týdnů, při vypnuté WiFi a průměrně 30 minutách denního čtení. Verze Amazon Kindle Paperwhite WiFi SPONZOROVANÁ VERZE se od klasické verze liší tím, že společnost Amazon a její partneři sponzorují tuto verzi výměnou za reklamu, která se zobrazuje po uspání čtečky. Ve standardní verzi se zde zobrazují portréty známých spisovatelů a spisovatelek. Reklama se začne zobrazovat po registraci u Amazonu u připojení přes WiFi k internetu. Čtení knih a dalšího obsahu není nijak ovlivněno.

Výrobce Amazon
Typ Displeje
Informace o parametru Typ Displeje
E-ink
Úhlopříčka displeje
Informace o parametru Úhlopříčka displeje
6 "

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Amazon Kindle Paperwhite Wi-fi sponzorovaná verze užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Flash disky, Brašny a batohy pro notebooky, Čtečky paměťových karet.

Nejlevnější Amazon Kindle Paperwhite Wi-fi sponzorovaná verze akční ceny - Levné Amazon Kindle Paperwhite Wi-fi sponzorovaná verze

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Amazon Kindle Paperwhite Wi-fi sponzorovaná verze stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Amazon Kindle Paperwhite Wi-fi sponzorovaná verze najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Čtečky elektronických knih.