Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Čtečky elektronických knih >

Amazon Kindle Touch, WiFi verze bez reklam

Amazon Kindle Touch, WiFi verze bez reklam

Cena produktu Amazon Kindle Touch, WiFi verze bez reklam není známa.

 

Popis produktu Amazon Kindle Touch, WiFi verze bez reklam: Specifikace produktu Amazon Kindle Touch WiFi  - bez reklam Amazon Kindle Touch WiFi, 6" E-ink displej, je výborně vybavená dotyková čtečka knih od Amazonu. Využitím nejnovější technologie e... > více informací


Amazon Kindle Touch, WiFi verze bez reklam - popis

nahoru

Specifikace produktu
Amazon Kindle Touch WiFi  - bez reklam
Amazon Kindle Touch WiFi, 6" E-ink displej, je výborně vybavená dotyková čtečka knih od Amazonu. Využitím nejnovější technologie elektronického papíru Pearl E-Ink s dotykovým displayem (E-Ink multi touch), nabízí Kindle nádherný ostrý černo-bílý displej s úhlopříčkou 6“, ze kterého se čte stejně pohodlně jako z klasického papíru.

Vhodné příslušenství pro tuto elektronickou knihu najdete v sekci Amazon Kindle Touch - příslušenství.
Levnější reklamní verzi této čtečky lze zakoupit zde: Amazon Kindle Touch WiFi, sponzorovaná verze
Pokud hledáte čtečku knih (ebook čtečku) s plnohodnotným českým rozhraním tak jsou pro Vás vhodné modely firmy PocketBook, které jsou mezí anglicky nemluvícími zákazníky z ČR velmi oblíbené.

Knížky do Kindle dostanete několika způsoby, tedy nejen přes WiFi a obchod Amazon.com, ale i přímým nahráním přes USB kabel. WiFi tu poslouží pro přístup na obchod s knížkami i bez počítače a také pro jednoduchý internetový prohlížeč. Pokud hodně a rádi čtete a stačí vám ovládání pomocí virtuální klávesnice, je Amazon Kindle tou pravou volbou pro vás. Je to nejlevnější model Kindle a při tom je současně dostatečně vybavený.
Čtečka elektronických knih Amazon Kindle Touch WiFi, 6" E-ink displej
* Display je čitelný i na přímém slunci – žádné odrazy
* Dotykový display pro nejmodernější způsob ovládání
* Nový elegantní design – o 8% menší (proti Kindle Keyboard) při zachování 6" uhlopříčky displeje
* O 11% Lehčí – pouze 213 gramů, váží méně než většina knih
* Výdrž baterie až 2 měsíce – Na jedno nabití můžete číst až dva měsíce (při vypnuté WiFi)
* Integrovaná WiFi – Kupte si a stáhněte si knihu za méně než 60 vteřin.
* Integrované reproduktory pro přehrávání hudby a předčítání textu
* Rychlejší otáčení stránek – nepřerušované čtení
* Nový webový prohlížeč – Brouzdejte na internetu pomocí WiFi (experimentální funkce)

Amazon Kindle Touch WiFi, Revoluce ve čtení
Ponořte se do příběhu knihy
Nejlepší fyzikální vlastností papírové knihy je, že zmizí, když ji čtete. Když jste ponořeni do autorova světa a myšlenek, nevšímáte si knihy, lepidla, papíru nebo inkoustu. Cílem našeho špičkového designu je, aby Kindle zmizel – stejně jako fyzická kniha – takže se můžete ponořit do příběhu, né technologie.
Displej jako papír
Naš nejnovější Kindle využívá nový, vysoce kontrastí E-Ink displej s nejvyšším kontrastem, pro nejjasnější text a nejostřejší obraz a to zároveň s dotykovým displayem. S naším novým displejem, se text objevuje na stránce tak, že vytváří stejný zážitek ze čtení jako čtení v tištěné podobě. Ostrý a přirozený, bez oslnění nebo podsvícení, čtení na Kindle není v ničem podobné čtení na obrazovce počítače. Ti, kdo vidí tuto technologii poprvé, se musejí vždy podívat ještě jednou.

 
Čtěte si na slunci bez odrazů obrazovky
Kindle na obrazovce odráží světlo jako běžný papír a nepoužívá žádné podsvícení, což eliminuje odlesky spojené s jinými elektronickými displeji. V důsledku toho můžete číst na Kindle stejně snadno v jasném slunečním světle, jako ve vašem obývacím pokoji.

Na slunci se čte stejně pohodlně jako ve vašem obýváku
 

Nastavitelná velikost textu
Amazon Kindle má osm nastavitelných velikostí písma, aby čtení vyhovovalo vašim preferencím. Velikost textu své oblíbené knihy můžete zvětšovat a změnšovat jednoduchým stiskem tlačítka. Pokud jsou vaše oči unaveny, jednoduše zvětšíte velikost písma a pokračujete pohodlně ve čtení. Nyní je každá kniha v knihovně tištěna dostatečně velkým písmem. Na výběr jsou také 3 různé styly písma.

 
 
Otáčení obrazovky
Kindle podporuje otáčení obrazovky na výšku i na šířku. Pokud potřebujete pohodlně ztobrazit tabulku, mapu nebo graf, jednoduče otočíte displej do požadované polohy.
Rychlejší otáčení stránek
Kindle nyní dokáže otáčet stránky ještě rychleji. Díky optimalizaci elektrických impulsů ovládajících černé a bílé mikrokapsle, které vytvářejí vlastní obraz textu a obrázků na displeji.

Podpora českých znaků ve všech formátech
Kindle podporuje zobrazení českých znaků ve všech formátech knih. Vaše dokumenty (např.  z aplikace MS Word – .doc) můžete také zaslat jako přílohu e-mailu na adresu Kindle („jméno“ @ free.kindle.com). Soubor bude převeden do formátu Kindle a poslán do vašeho Kindle přes WiFi připojení a také na e-mailovou adresu přiřazenou k vašemu účtu na Amazon.com. Více informací viz. osobní dokumenty na Kindle prostřednictvím služby Whispernet (www.amazon.com).
Úplně nový design

Lehčí a tenčí – pouze 213 gramů
Když čteme dlouhou dobu, tak víme, že na váze záleží. To je důvod, proč jsme tvrdě pracovali, aby naše nejnovější čtečka Kindle byla lehčí než kdy předtím – jen 213 gramů – takže si můžete pohodlně číst hodiny se čtečkou v jedné ruce. Kindle je lehčí než typický paperback, a tenčí než magazín. S pouhými 10.5mm v profilu, padne Kindle Keyboard dokonale do ruky.
Ergonomický design
Čtečku elektronických knih Amazon Kindle je snadné držet a číst. Navrhli jsme ho pro dlouhodobé čtení. Při dlouhodobém čtení, lidé přirozeně mění pozice a často rádi čtou s knihou jen v jedné ruce. Tlačítka pro otáčení stránek jsou na Kindle umístěny po obou stranách, což vám umožní číst a otáčet stránky v jakékoliv pozici. Nový povrch na zadní straně přístroje je příjemný na dotek a pohodlně se drží

Nikdy se nezahřívá
Na rozdíl od notebooku nebo tabletu se kindle nikdy nezahřívá, takže si můžete pohodlně číst jak dlouho chcete.
Jednoduchý k použití, počítač netřeba
Na rozdíl od většiny elektronických zařízení, chtěli jsme zachovat Kindle velmi jednoduchý k použití.
Kindle je bezdrátový a je připraven k použití hned po vybalení z krabice – bez instalace, není potřeba instalovat žádný software, není potřeba počítač.
Záložky a poznámky pomocí virtuální klávesnice
Díky virtuální klávesnici, která se zobrazí kdykoli potřebujete, můžete přidávejte poznámky do textu, podobně jako byste je psali na okraj papíru. A protože Kindle je digitální čtečka, můžete své poznámky editovat, mazat nebo exportovat. Můžete si zvýraznit klíčové pasáže nebo vložit záložky na libovolné stránky, tak aby jste je později rychle našli. Již si nepotřebujete pamatovat na které straně jste naposledy skončili, Kindle si to pamatuje za Vás a vždy otevře knihu na poslední rozečtené straně.

Virtuální klávesnice
Obrovská výdrž na baterie - až 2 měsíce !
Na rozdíl od většiny elektronických zařřízení, s vypnutou WiFi vydrží Kindle Touch na jedno nabití až dva měsíce. Se zapnutou WiFi pak čtečka vydrží až 6 týdnů nepřetržitého čtení. Životnost baterie se bude lišit v závislosti na použití bezdrátové sítě, jako je nakupování v Kindle Store, prohlížení webových stránek, a stahování obsahu.

Nabíjejte přes USB port
Kindle je dodávám standardně s mikro USB kabelem pro nabíjení Kindle Touch z jakéhokoli počítačového USB portu.
Knihy za 60 sekund s vestavěnou WiFi
Získejte knihy za 60 sekund
Whispernet využívá optimalizované technologie Amazon a WiFi sítě, což vám umožní bezdrátově hledat, objevovat, a stahování obsah přímo na cestách. Vaše elektronické knihy a časopisy jsou poskytovány přes WiFi a Whispernet za méně než 60 sekund. Rychlost bezdrátového stahování se může lišit v závislosti na velikosti souboru.
Kindle Touch automaticky detekuje blízkosti WiFi sítí ať už jste ve škole, doma, nebo vaší oblíbené kavárně. Pokud je WiFi síť chráněna heslem, jednoduše ho zadáte na Vaší klávesnici. Jakmile jednou přidáte vaši WiFi síť, bude se Kindle automaticky připojit k této síti kdykoli budete v její blízkosti.

Vestavěný výkladový slovník pro rychlý výklad textu
Celá vaše Knihovna bude vážit 213g
Pojme více než 3000 knih
Nepřekonatelný společník na cesty, Kindle váží 213g a pojme až 3000 knih. Už si nemusíte vybírat, které knihy se vejdou do vašeho kufru. S Kindle můžete mít sebou vždy celou knihovnu.

Archiv zdarma
Automaticky ukládáme kopie Vašich zakoupených knih. Pokud je nechtíc smažete, jednoduše si je znovu stáhněte. Zálohujeme také poslední rozečtenou stranu a Vaše poznámky. Takže po znovu stažení, můžete číst, tam kde jste přestali a Vaše poznámky budou také na svém místě.
Sbírky
Pro snadný přístup k jakékoli knihe, uspořádejte své knihy do sbírek, nebo kategorií. Jednotlivé knihy můžete přidat do několika sbírek, aby organizování a vyhledávání titulů bylo ještě jednodušší. Například, můžete přidat stejnou knihu do své sbírky „Historie“ a také do „mých oblíbených autorů“.
Experimentální funkce
Experimentální kategorie představuje vlastnosti na kterých se i nadále pracuje a které se snaží posunout funkčnost Kindle zase o kus dále.
Čti mi
S funkcí „Text-to-Speech“, může Kindle předčítat  anglické noviny, časopisy, blogy a knihy nahlas na vás (pokud to tuto funkci povolí držitel autorských práv). Můžete přepínat mezi čtením a poslechem, aniž ztratíte aktuální stránku. Stránky se automaticky otáčejí, zatímco je obsah předčítán, takže můžete poslouchat bez použití rukou. Vybrat můžete ze dvou hlasů mužský nebo ženský, můžete také upravit rychlost předčítání, tak aby Vám vyhovovala. Jste uprostřed skvělé knihy nebo článku a musíte skončit například kvůli jízdě autem? Stačí zapnout Text-to-Speech a poslouchat na cestách.

Nový internetový prohlížeč
Pro lepší prohlížení webových stránek je nový prohlížeč Kindle založen na WebKit. Nají t informaci kterou hledáte přímo z vašeho Kindle, je teď jednodušší, než kdy jindy. Při použití WiFi je experimentální prohlížení webových stránek zdarma.
Poslech hudby a podcasty
Nahrajte do Kindle Touch své oblíbené MP3 a poslouchejte hudnu na pozadí zatímco budete číst. MP3 soubory můžete rychle zkopírovat z Vašeho PC do  Kindle přes USB port.

Videorecenze čtečky knih Kindle Touch

Čtečka elektronických knih Amazon Kindle Touch WiFi specifikace:
* Rozměry:
* Hmotnost:
* Displej: Velikost
* Technologie
* Rozlišení
* Počet barev
* Dotykový displej
* Baterie: Výdrž
* Doba nabíjení
* Procesor:
* Paměť: Interní
* Rozšíření
* Konektory:
* Úložište Amazon Cloud:
* Konektivita:
* Ovládání: Tlačítka
* Formáty: Knihy
* Po konverzi
* Obrázky
* Možnosti zvětšování písma: ano
* Otáčení na výšku/šířku: ano
* České OSD menu: ne
* Podpora českých fontů: ano
 
* V praxi záleží výdrž baterie na konkrétním použití a typech dokumentů. Amazon Kindle Touch WiFi, 6" E-ink displej
Obsah balení:
* Čtečka knih Amazon Kindle Touch WiFi, bez reklamy
* USB kabel (pro přenos dat a nabíjení)
* Český návod

// //

Výrobce Amazon
Typ Displeje
Informace o parametru Typ Displeje
E-ink
Úhlopříčka displeje
Informace o parametru Úhlopříčka displeje
6 "

Amazon Kindle Touch, WiFi verze bez reklam - recenze

Nejlepší čtečky elektronických knih – recenze a rady jak vybrat | ChytrýVýběr.cz

chytryvyber.cz
10.08.2018 - 08:51:25

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Amazon Kindle Touch, WiFi verze bez reklam užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Flash disky, All-in-one PC, Brašny a batohy pro notebooky.

Nejlevnější Amazon Kindle Touch, WiFi verze bez reklam akční ceny - Levné Amazon Kindle Touch, WiFi verze bez reklam

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Amazon Kindle Touch, WiFi verze bez reklam stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Amazon Kindle Touch, WiFi verze bez reklam najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Čtečky elektronických knih.